عناوین و گروههای مشاغل پیشنهادی

شرط مهم موفقیت در کسب و کار

بنظر من اگر میخواهید کار خوبی داشته باشید یکی از شرایط آن این است که آن حوزه شغلی گردش مالی مناسبی را بخود اختصاص داده باشد. سپس در آنها نوآوری خواهیم کرد. تعدادی از این مشاغل را برای شما لیست میکنم. شما میتوانید به آنها تعدادی دیگر را هم که در ذهنتان هست اضافه کنید.

توضیح : اینکه میبینید نوشته شده مثلا پوشاک، منظورمان این نیست که شما بروید و بوتیک راه اندازی کنید!!! خیر. در زیر یکی یکی مشاغل پیشنهادی مربوط به این عناوین را لیست میکنم و لینک آن را قرار خواهم داد. البته آن مشاغل برای اعضای ویژه میباشد که مبلغ اشتراک را واریز کرده اند.

این لیست عناوین و گروههای مشاغل پیشنهادی است که تابحال معرفی کرده ایم.  این صفحه همیشه بروزرسانی خواهد شد. 

مشاغلی که گردش مالی زیادی در آنها وجود دارد :

  • خوراک – کشاورزی – پوشاک
  • خدماتی و تبلیغات – اعتبارسنجی کسب و کارها – سایتهای شهری
  • طلا فروشی ها – صرافی ها – بورس
  • فرش
  • گردشگری
  • موبایل
  • پزشکان – هنرمندان – ورزشکاران
  • اجناس با کیفیت ایران – اجناس صادراتی ایران – صادرات
  • شهرهای صنعتی – نفت و گاز و پتروشیمی – بهداشت و درمان و دارو – ساخت و ساز – عمده فروشی – صنایع دستی

امیدوارم شما هم به موارد بالا اضافه کنید. چون هدف از این سایت این است که شما بتوانید از فرصتهای موجود استفاده کنید یا اینکه فرصتهایی که تابحال ندیدید را ببینید.
همونطور که تا به اینجا گفتیم و باز هم بطور خلاصه عرض میکنم مشکل اصلی که باعث میشود ما نتوانیم اشتغال مناسب داشته باشیم این است که نسلهای قبل نه به شما فرصت بروز استعداد و شکوفایی میدهند و نه به شما کار میدهند. چرا که بصورت سیستماتیک و فرهنگی اجازه خروج پول از جیب خودشان و ورود آن به جیب شما را نمیدهند.

حال باید راه حل داشت. راه حلی که من به شما ارائه میدهم بازاریابی است. شما میتوانید عصبانی باشید اما باید عصبانیت خود را کنترل کنید. خشم حق هر انسانی است اما باید آستانه و خط قرمز و افسار آن را به دست خودمان بگیریم. خواه ناخواه در وضعیت نامناسب اقتصادی به سر میبریم و باید چاره جویی کنیم.
ما باید خودمان برای خودمان اشتغال ایجاد کنیم. این بخشهای بزرگ اقتصاد بخشهایی هستند که گردش مالی زیادی در آنها جریان دارد و مثل یک رودخانه میماند که اگر فقط دست یا بخشی از بدنمان را به آن بزنیم خیس خواهیم شد. پس خودتان را به این صنایع سایش دهید! تا شما هم از این گردش مالی زیاد بهره ای ببرید و خیس پول شوید.

شاید کلمه بازاریابی برای شما منزجر کننده باشد و به شما احساس یک شخصی را بدهد که باید التماس کنید تا از شما خرید کنند.
ما دنبال این نوع کارها نیستیم. ما التماس نمیکنیم. کاری میکنیم که دوست داشته باشند ما برای آنها بازاریابی کنیم و دوست داشته باشند از ما خرید کنند.

همانطور که قبلا گفتم، دروغگو نباشید، منظم باشید تا در ایران موفق شوید.

هر کدام از عناوین شغلی بالا که لینک دار شده اند به این معنی است که متن مربوط به آن مشاغل نوشته شده اند.

برای ویژه کردن یا تمدید عضویت ویژه حتمن چک کنید که آیا مطلب جدیدی به سایت اضافه شده است یا خیر.

اینستاگرام ما : payamerooz@

لطفا ابتدا این قسمت را بخوانید مقدمه (حتما بخوانید) : دلیل بیکاری و وضعیت بد جوانان چیست و چه راهکاری دارد؟ و بعد به این صفحه یعنی عناوین و گروههای مشاغل پیشنهادی مراجعه کنید.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

مدیریت

درباره نویسنده: مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *