سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده omdex.ir

omdex.ir اولین و مهمترین سایت ایران در زمینه فروش و بازاریابی عمده که میتونید از این طریق یه سایت واسه خودتون داشته باشید. با یه ثبت نام ساده بعنوان تامین کننده کالا میتونید صاحب یه مینی سایت بشید.

یکی از مهمترین مواردی که باعث میشه هر بازاری، بخوبی کارکرد داشته باشه، اینه که خریدار هزینه زیادی برای پیدا کردن بهترین قیمت و بهترین کیفیت پرداخت نکنه. منظور هزینه مالی و هزینه زمانی. وقتی این اتفاق می افته که خریدار نسبت به بازار اشراف خوبی داشته باشه. این یعنی شفاف و کافی بودن اطلاعات در مورد کالاهای موجود در بازار.

سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده omdex.ir

عمدکس با مهیا کردن محیطی با قیمت مناسب برای فروشندگان و همچنین سایتی با امکانات عالی برای خریداران، این فرصت رو مهیا کرده که بازار بدرستی و اصولی کار کنه.

فروشنده ها میتونن براحتی کالاهاشون رو با قیمت مناسب روی عمدکس و مینی سایت اختصاصی خودشون قرار میدن. بدون ترس از اینکه درصد همکاری باید به عمدکس پرداخت کنن. چون عمدکس یه پلتفرم هست، نه یک دلال.

خریداران هم براحتی از بین محصولات می تونن بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت کالا رو انتخاب و خرید کنن. به این شکل بازار بخوبی راه خودشو پیدا می کنه. همینطور عمدکس با هدف گذاری برای ورود به بازارهای جهانی در حال پیشرفت است.

در این ویدئو همه قابلتیهای جدید عمدکس رو نشون نمیده. چون بعد از اینکه این ویدئو تکمیل شده، امکانات بسیار زیادی به عمدکس اضافه شده. پس حتمن سایت رو ببینید و هر سوالی داشتید همینجا بپرسید.

سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده omdex.ir

تو لینک روبرو در مورد سایت ایستگاه هم صحبت کردیم. حتمن این ویدئو رو هم ببیند. لینک مشاهده

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

مدیریت

درباره نویسنده: مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *