سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده istgah.com

سایتهای موثر در فروش و بازاریابی عمده istgah

سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده زیاد هستن. ولی میخوام سایت ایستگاه.کام رو که یکی از اولین و مهمترین سایتهای آگهی هست که در ایران وجود داره رو به شما معرفی کنم. قبلا که اپلیکیشن های دیوار و شیپور وجود نداشتن، این سایت بخوبی نیازهای آنلاین رو برطرف میکرد.

محاسن سایت های آگهی

  • این یک سایت موثر برای بازاریابی شما هست و میتونید براحتی کسب و کارتون رو آگهی کنید. خوبیه آگهی ها به این هست که یه پیج می سازید و از همون صفحه همه مشتری ها رو به سمتی که میخواید هدایت می کنید.
  • یکی دیگه از حسن هایی که سایت های آگهی دارن اینه که مفهومی به نام بروزرسانی یا همون نردبان توی اپلیکیشن دیوار رو دارن. این باعث میشه هر کسی تلاش بیشتری می کنه، همون هم برنده باشه.
  • یه مزیت دیگه سایت های آگهی هم بهره مندی شون از گوگل هست. گوگل به مرور با بروزرسانی آگهی هاتون، صفحه شما رو توی این سایتها ممتازتر می کنه. هر چقدر بروزرسانی بیشتری کنید، بازدید بیشتری به شما جذب میشه و گوگل با هوش مصنوعیش فکر میکنه که حتمن این یه صفحه مهم هست که بازدیدهاش اینقدر زیاده. پس بهش امتیاز میده
  • همینطور سایت های آگهی از اولین پلتفرم های اشتراکی بودن که ساخته شدن. در مورد پلتفرمهای اشتراکی در معرفی سایت عمدکس هم صحبت کردم. لینکش رو پایین تر گذاشتم. حتمن ببینید. البته عمدکس فراتر از یک سایت آگهی هست و بهتر است بگویم نسل جدید سایتهایی هست که همه صنایع باید از اون استفاده کنن.
  • از نظر رتبه و کارایی، برای آگهی، بهترین سایت، ایستگاه هست. در سایت های دیگر هم آگهی قرار دهید ولی حتمن در سایت ایستگاه هم آگهی داشته باشید.

سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده istgah.com

پس تو ویدئوی سایت های موثر در بازاریابی و فروش عمده istgah.com با من همراه باشید تا نحوه کار کردن و استفاده بهینه از سایت ایستگاه رو به شما آموزش بدم.

اینجا هم یکی دیگه از سایت های موثر در فروش و بازاریابی رو معرفی کردم، یعنی سایت عمدکس. لینک مشاهده

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

مدیریت

درباره نویسنده: مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *