تورم، مهمترین علامت اقتصاد

تورم

این ویدئو بسیار مهم است. این ویدئو دید شما را نسبت به اقتصاد و کسب و کارها تغییر خواهد داد. اگر این موارد را ندانیم، همیشه از همه دنیا عقب افتاده تر خواهیم ماند و کسب و کارمان را از دست خواهیم داد.
تورم مهمترین علامت اقتصاد است.
تورم گرانی نیست، یک علامت است. علامتی که به ما نشان می دهد چقدر برای دنیا مفید بوده ایم؟ هر چقدر برای دنیا ارزش های بیشتری بیافرینیم، دنیا پولش را برای خرید آن ارزشها به سمت ما روانه می کند. پس در نتیجه تورم زیادی نخواهیم شد و بهتر است بگوییم تورم را می توانیم در سطح مناسبی کنترل کنیم.

تورم، مهمترین علامت اقتصاد

ارزش آفرینی

ارزش آفرینی باید در هر کشوری مورد توجه باشد. ما تا ابد نمی توانیم نفت بفروشیم. تکنولوژی بسرعت در حال پیشرفت است. شما باید بعنوان یک فعال اقتصادی همگام با دنیا حرکت کنید. مردم باید طرز فکر کامل و درستی در زمینه مسائل اقتصادی داشته باشند و بجای تفکر صرفا سیاسی تفکرات صحیح اقتصادی و همچنین درخواستها و انتظارات این چنینی از حکومتشان داشته باشند.

این جمله را از من به یادگار داشته باشید که :

در صورتی که ارزش آفرینی نکنید، مجبور خواهید بود ارزش های دیگران را بخرید و این یعنی افزایش تورم برای شما. البته منظور من خودکفایی کامل نیست ولی باید درتعدادی رشته های صنعتی قابل قبولی در دنیا سرآمد و شناخته شده باشیم.

این ویدئو را حتما تا پایان ببینید.

در ادامه توصیه میکنم این ویدئو را هم ببینید. بازاریابی اینترنتی در ایران و جهان – مقدمه

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

مدیریت

درباره نویسنده: مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *