پیام روز شماره ۱ – برند شخصی

برند شخصی

برند شخصی چیست؟

برند شخصی یکی از مهمترین مفاهیمی است که اگر با آن آشنا شوید اجازه نخواهید داد زندگی تان از ریل آن بیرون برود. برند شخصی شما همانی است که شما را با آن می شناسند. اگر همیشه خوشحالید یا همیشه غمگین شما را به همان می شناسند. اگر امیدوار یا نا امید هستید هم همینطور. هر وقت اسم آدمی را می آورند شما ناخودآگاه برای او پکیجی از انسانی با یک سری خصوصیات در نظر می گیرید. این همان چیزی است که بقیه هم نسبت به شما انجام می دهند.

برند شخصی براحتی قابل تغییر است.

خبر خوب این است که برند شخصی شما قابل تغییر است. اگر تا به امروز شما را با خصوصیاتی منفی می شناخته اند و این شما را به زحمت انداخته است، می توانید از همین حالا تغییرش دهید. تغییر با یک ادعا در ذهن شما شروع می شود. نباید از تغییر بترسید. به خودتان بگویید میخواهم از امروز فلان طور نباشم و می خواهم از امروز فلان طور باشم. خودتان را باور کنید. تا وقتی خودتان را باور نکنید نمی توانید تغییر را شروع کنید.

موانع تغییر چیست؟

یکی از موانع تغییر این است که مردم فکر می کنند مستحق آن چیزی که قرار است بشوند، نیستند. به خودشان برچسب های مختلف می زنند که مثلا من اهل اینجور بودن نیستم، من همیشه شکست می خورم و یا من مثل فلان آدم موفق نیستم. این ها برچسب های اشتباهی هستند که شما را از تغییر باز می دارند. این جمله را به یاد داشته باشید : “شما مستحق هر چیزی که الان هستید، هستید!” هر وقت شما پیشرفت کنید مستحق آن بوده اید و هر وقت شما پسرفت کنید مستحق آن بوده اید و باید تلاش تان را بیشتر کنید.

یک مثال ملموس

در ویدئوی زیر می بینید که از رونادلو و چند بازیکن دیگر می پرسند چه کسی بهترین بازیکن دنیاست. رونادلو می گوید من! همه به او می خندند. چرا که در ذهن آنها رونالدو بهترین نیست ولی رونالدو در ذهن خود به این نتیجه رسیده که مستحق این عنوان هست. حتمن حالا همه می دانید که خنده های دوستانش بی دلیل بوده و این اتفاق چندین سال برای او افتاد و او بهترین بازیکن دنیا شد. چون خودش را باور داشت و تغییر را شروع کرده بود. او برند شخصی خود را ساخته بود. شما هم همین کار را بکنید.

ویدئوی سوال از رونالدو در مورد بهترین بازیکن دنیا

اینستاگرام ما : payamerooz@

سایر پیام روزها را از این لینک ببینید : لینک مشاهده

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

مدیریت

درباره نویسنده: مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *